İktisadi ve İdari Bilimlerden Yeni Mezunlar

<span style="background-color:rgb(247, 242, 242); color:rgb(34, 34, 34); font-family:ubuntu,sans-serif; font-size:13px">İktisadi ve İdari Bilimler Fak&uuml;ltesi 2014-2015 eğitim &ouml;ğretim d&ouml;neminde mezunları i&ccedil;in t&ouml;ren d&uuml;zenledi.</span>
İktisadi ve İdari Bilimlerden Yeni Mezunlar
Mustafa Kemal Üniversitesi Spor Kompleksinde düzenlenen törene Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Veysel Eren, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yakup Bulut, Öğretim Üyeleri, öğrenciler ve çok sayıda aile katıldı.Törende konuşan Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Veysel Eren, ailelere seslendiği konuşmasında, “Sevgili anne babalar burada bu mutluluğun yaşanmasının en büyük mimarları sizlersiniz. 4 yıl önce bizlere emanet ettiğiniz yavrularınızı elimizden geldiği ölçüde kendi kardeşlerimiz gibi hayata hazırlamaya çalıştık. Umarım düşündüğünüz gibi onları her açıdan yetişmiş bireyler olarak bulacaksınız.” dedi.Öğretim Üyeleri hakkındaki duygularını da paylaşan Prof. Dr. Eren, “Değerli çalışma arkadaşlarım öğrencilerimizin hayata hazırlanmasında 4 yıl boyunca elinizden gelen her türlü çabayı gösterdiniz. Kendi ailenize gösterdiğiniz fedakarlığı öğrenci arkadaşlarımıza da göstererek onların gelişmesine büyük katkı yaptınız.” sözlerine yer verdi. Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Veysel Eren, mezun olan öğrencilere iş hayatında başarılar dileyerek ülke ekonomisine iyi birer çalışan olmaları tavsiyesinde bulundu.İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nin bölgede önemli bir konumda olduğunu söyleyen Prof. Dr. Yakup Bulut, buradan mezun olan öğrencilerin yeni bir başlangıca adım atacaklarını belirtti. Hatay ve Mustafa Kemal Üniversitesi’nin öğrenciler için büyük fırsatlar sunduğunu dile getiren Prof. Dr. Bulut, buradan mezun olan öğrencilerin önemli deneyimler kazandığını vurguladı.Konuşmaların ardından protokol tarafından dereceye giren öğrencilere diplomalarıyla birlikte hediyeleri verildi. Törenin yapıldığı MKÜ Spor Kompleksini dolduran aileler çocuklarını alkışlarla destekleyerek onlara bu gurur günlerinde moral aşıladılar. Salonda mezuniyet sevinciyle birlikte ayrılmanın verdiği hüzünde gözlendi. Öğrenciler bol bol fotoğraf çektirerek gönüllerince sohbet ettiler. Aileler ise çocuklarını bağrına basarak büyük bir sevinç yaşadılar. 
İktisadi ve İdari Bilimlerden Yeni Mezunlar haberi 16 Haziran 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Eğitim kategorisine Hatay muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  1610 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle