Karaca Koleji öğrencileri köy okuluna destek oldu

Feleknaz Karaca İlköğretim Okulu öğrencileri, Mehmet Beyli köyü Zabahöyük İlköğretim okulundaki 27 öğrenciye 120 poşet içerisinde kırtasiye, giyim ve oyuncak yardımında bulundular.
Karaca Koleji öğrencileri köy okuluna destek oldu
Karaca Koleji Okulu Müdürü Melih Yeşiltepe, öğrencilerin küçük yaşlarda paylaşma, dayanışma duygularını geliştirmek için bu gibi etkinliklere önem verdiklerini söyledi.
     Bu gibi yardımların diğer köy okullarına da yapılacağını ifade eden Yeşiltepe, şöyle devam etti:
     ''Çocuklarımız evlerindeki en çok sevdikleri oyuncaklarını, en çok beğendikleri kıyafetlerini ve kırtasiyelerini, kardeş okuldaki öğrencilere vererek hem paylaşma duygusunu hemde yardımlaşma güzelliklerini yaşayarak öğreniyorlar. 1.2.3'cü sınıf öğrencilerimizle gerçekleştirdiğimiz bu anlamlı etkinlikle birlik olmanın en iyi örneğini sergilediler.
     Mehmetbeyli İlköğretim Okulu Öğretmeni Ebru Bahadırlı, öğrencileri için yapılan bu güzel davranışın kendilerini ve öğrencilerini çok mutlu ettiğini belirterek, ''Köydeki öğrencileri mutlu eden Karaca Koleji yönetici ve öğrencilerine teşekkür ederim. Bu anlamlı yardımları asla unutmayacağız'' diye konuştu.