MİNİK ÖĞRENCİLER GÖZ DOLDURDU

Dörtyol Yeşilköy beldesi 19 Aralık İlköğretim Okulu anasınıfı öğrencilerinin sergiledikleri okul şenliğindeki performansları izleyenleri büyüledi.
MİNİK ÖĞRENCİLER GÖZ DOLDURDU
 Okul bahçesinde yapılan etkinliğe katılan Kaymakam H.Hasan Özyiğit yaptığı konuşmada, okul öncesi alanında il olarak birinci sırada bulunduklarını, okul öncesi eğitim alanında eksikliklerin giderilmesi için büyük gayret sarf ettiklerini söyledi.
     Öğrencileri bu gibi etkinlikle motivasyon ve kendine güvenini artırdıklarını ifade eden Özyiğit, ''Bu konuda velilerden büyük destek görüyoruz'' dedi.
 

     Okul Müdürü Mehmet Doruk'ta okul öncesi eğitimine katılan öğrencilerin yıl içinde yaptıkları küçük el işi sergilerinin tanıtımı ve gurup çalışmalarının sergilendiği etkinliğe katılanlara teşekkür etti.
     Öğrencilerin bir birinden güzel sundukları oyunlar ve gösterilerden sonra yıl içinde hazırlanan el işlerinin sergileri açıldı.
     Törene İlçe Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Erdal Kuzuculu Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, AK Parti Hatay Milletvekili Adayı H.Bayram Türkoğlu ve veliler katıldı.