Minikler Maket Üzerinde İnsan Vücudunu İnceledi

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Y.O. öğretim elemanlarından Öğr. Gör. Fatma Duman tarafından Cemil Şükrü Çolakoğlu İlköğretim Okulu 2. Sınıf öğrencilerine “Vücudumuzu Tanıyalım” adlı seminer verildi. 
Minikler Maket Üzerinde İnsan Vücudunu İnceledi
Seminer kapsamında öğrencilere vücuttaki sistemlerin fonksiyonları ve organların nasıl çalıştığı anlatıldı. Öğrenciler maketler üzerinden organları ve kemikleri görme ve tanıma imkanı buldular. Sunum sonrasında minikler her biri bir organı anlatan ufak metinler okudular. Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü 4. Sınıf öğrencilerinden Ersin Dağ ise onlara hazırladığı organları anlatan şarkısı ile eşlik etti. Çocuklara sürpriz olarak hazırlanan balonlarla eğlenen çocuklar, içlerinden çıkan ilginç bilgilerle vücudun farklı yönlerini öğrendiler. Seminer miniklere özel ikramlarla son buldu. 
Minikler Maket Üzerinde İnsan Vücudunu İnceledi haberi 09 Ocak 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Eğitim kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  5165 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle