MKÜ BESYO'da Hoş Geldin Partisi

Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) ikinci sınıf öğrencileri, birinci sınıf öğrencilerine ''Hoş Geldin Partisi'' düzenledi.
MKÜ BESYO'da Hoş Geldin Partisi
 
MKÜ Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, BESYO öğrencileri tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen partiye, yaklaşık 700 öğrenci ve akademisyen katıldı. Partiye katılan Rektör Prof. Dr. Güder, yaptığı konuşmada, üniversite çatısı altında düzenlenen etkinliğin BESYO öğrencileri ile akademik ve idari personeli de bir araya getirdiğini belirterek, şöyle konuştu:
 
     ''Bu güzel manzaraları gelenekselleştirmek birlik ve beraberliğimiz için önemli. Bunu korumak, yaşatmak ve yaygınlaştırmak hepimizin görevidir. Bu tür nezaket usulleri çerçevesinde birbirini seven, sayan, koruyan kollayan ve kardeşlik duygularını perçinleyen hoş karşılamaların tüm birimlerimize yayılmasını temenni ederek, bu güzel fotoğrafın içerisinde siz kıymetli personelimiz ve sevgili öğrencilerimizle yer almaktan memnuniyet duyuyorum.''
     Programa MKÜ Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ali Koç ve Prof. Dr. Mehmet Dalkız, öğretim elemanları, öğrenciler ve çalışanlar katıldı.