MKÜ HİZMET İÇİ EĞİTİM PROGRAMI SERTİFİKA

 Mustafa Kemal Üniversitesi Hizmet İçi Eğitim Programı kapsamında düzenlenen ''Yönetici Eğitim Kursu'' Veteriner Fakültesi Mehmet Akif Ersoy Konferans Salonu'nda yapılan Sertifika Töreniyle sona erdi.
MKÜ HİZMET İÇİ EĞİTİM PROGRAMI SERTİFİKA
MKÜ Rektörü Porf Dr. Hüsnü Salih Güder, etkinlikte yaptığı konuşmada, MKÜ'de yürütülen iş ve hizmetlerin, bulunduğu noktadan bir adım daha öteye götürülebilmesi, daha etkin bir kamu hizmetinin yürütülebilmesi adına 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun ilgili maddelerine dayanarak hazırlanan hizmet içi eğitim kursunun tamamlanmasından dolayı mutlu olduklarını ifade etti.

     Bu seminerle, birbirini anlayan, dinleyen, güvenen, güç alan ve yürütmekte olduğu kamu hizmetini daha ileri seviyeye taşımak için en büyük paydaşının aslında en yakınında çalışan kişi bilincinin birbirlerine yeniden aktarımında önemli bir adım attıklarını ifade eden Güder, ''Kurumumuzun daha aydınlık yarınları için bu kapsamda yürütmüş olduğumuz eğitime, eğitici olarak destek vermiş olan yine kurumumuzun içerisinden akademik ve idari çalışanlarımızla hukuk müşavirliğinden çok değerli eğitmen arkadaşlarımıza, yürütülen hizmetin kalitesinin en üst düzeye çıkarılmasına sağlamış oldukları çok değerli katkılardan dolayın teşekkür ediyorum'' ifadelerini kullandı.
 
     Fakülte, yüksekokul, meslek yüksekokulu sekreterleri ve şube müdürlerine yönelik olarak düzenlenen seminerde, toplam 13 farklı konuda 43 saat eğitim verildi. Eğitim seminerinin sona ermesi münasebetiyle düzenlenen törende Rektör Güder, seminere katılan 38 personele ''Yönetici Eğitim Kursu'' katılım belgelerini vererek başarılar diledi.