MKÜ personeline nefes egzersizleri eğitimi veridi

<span style="background-color:rgb(250, 250, 250); color:rgb(51, 51, 51); font-family:arial; font-size:11.9999990463257px">Nefes, t&uuml;m yaşamımız boyunca g&uuml;nde 24 saat yaptığımız bir şey olmasına rağmen aslında yaşamımızda &ouml;zel bir fonksiyonu bulunuyor</span>
MKÜ personeline nefes egzersizleri eğitimi veridi
Herkesin nefes alışkanlığı parmak izi gibi kendine özgüdür.  Nefes, zihnimiz ve bedenimiz arasındaki olağanüstü bir bağdır. Zihinsel durumun, kronik hastalıkların ve duygusal bozuklukların kayıtlarını bulundurur. En önemlisi, zihnimizin ve bedenimizin nefesimizi etkileyişi gibi, nefes sürecini bilinçli bir şekilde kullanarak nefesimizle zihnimizi ve bedenimizi etkileyebiliriz.Eğer sıkıntılarınızı küçük bile olsa devamlı yanınızda taşırsanız, hiç dinlenmezseniz sonunda sıkıntılarınız dayanılamayacak duruma gelir. İşteki sıkıntılarınızı eve taşırsanız, durmadan sıkıntılarınıza yoğunlaşırsanız, hayatınız çekilmez bir hal alır.MÜSİGEM TTO ve Personel Daire Başkanlığı Eğitim şube müdürlüğü  & LİDEKOM işbirliği ile düzenlenen ” Yaşam Yolunda; NEFES” etkinliği ile sıkıntılarımıza bir virgül koyup bir nebzede olsa rahatlama fırsatının sunulduğu seminer, toplam 2 saat sürdü ve katılımcıların memnuniyetiyle son buldu.LİDEKOM eğitmenlerinden Özlem Atahan’ın konuşmacı olarak katıldığı seminer Personelimizin katılımıyla renkli hale geldi.Seminerde; Nefesin anlamı ve etkili kullanımı, Nefes Teknikleri, Diyafram nefes uygulamaları, Nefesle Kilo kontrolü konularına değinildi. Etkinlik Eğitmen Özlem Atahan'a teşekkür belgesi ve çiçek sunumuyla sona erdi.
MKÜ personeline nefes egzersizleri eğitimi veridi haberi 09 Haziran 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Eğitim kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  2020 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle