MKÜ'de toplantı

Mustafa Kemal Üniversitesi'nde (MKÜ) akademik değerlendirme, stratejik planlama, hareket sistemi, e-dönüşüm yıllık faaliyet planlarının hazırlanması konularını içeren toplantı yapıldı.
MKÜ'de toplantı
MKÜ Basın Bürosundan yapılan yazılı açıklamada, Atatürk Konferans Salonu'nda gerçekleşen toplantıda konuşma yapan MKÜ Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder, üniversitenin kurumsallaşmış ve kaliteli bir yönetim anlayışı içerisinde çalışmalar yürüttüğünü belirtti.
     MKÜ'de idari personelin yetkinliklerinin arttırılması, akademik temsil noktasında bulunanların da bürokratik hizmetlerin yürütülmesine katkı sağlanması amacıyla protokol yönetimi ve iletişim teknikleriyle ilgili eğitimler verildiğini ifade eden Güder, bu kapsamda 30 Mayıs 3 Haziran tarihleri arasında 480 akademisyenle her gün 90 akademisyeni misafir ederek ilgili tüm konularda her grubumuzla 10 ayrı başlığı tartışarak MKÜ'nün aksayan yönlerini çözmeye çalışacaklarını kaydetti.
     Güder, sorunları, bunların altında yatan nedenleri, akademisyenlerin çözüm önerilerini yaklaşık 150 sayfalık ''Mustafa Kemal Üniversitesi Referans Fikirler Platformu'' kitapçığı içerisinde topladıklarını belirtti.
     Toplantıda, Öğretim Görevlisi Osman Saraçoğlu akademik değerlendirme, stratejik planlama ve kalite sistemleri konularında sunum yaptı.
MKÜ'de toplantı haberi 16 Ocak 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Eğitim kategorisine Hatay tarafından  16915 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle