Öğrencilerden Teknik Gezi

<span style="background-color:rgb(247, 242, 242); color:rgb(34, 34, 34); font-family:ubuntu,sans-serif; font-size:13px">Antakya Bedii Sabuncu Ortaokulu &ouml;ğrencileri &Uuml;niversitemiz Veteriner Fak&uuml;ltesi dersliklerini ve laboratuvarlarını gezdi. Fak&uuml;lte ortamını yakından g&ouml;rme fırsatı yakalayan &ouml;ğrenciler tedavi edilen hayvanları g&ouml;rmenin heyecanını yaşadılar.</span>
Öğrencilerden Teknik Gezi
Rehber öğretmen Selda Sürer ve 31 öğrenciden oluşan kafileye, Veteriner Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Akın Yakan eşlik etti. Veteriner Fakültesi’nin hangi amaçla kurulduğu ve neleri kapsadığı konularında öğrencilerin merakını gideren Yakan, teknik cihazların nerelerde kullanıldıkları konusunda da uygulamalı olarak bilgiler aktardı.Öğrenciler ise daha önce karşılaşmadıkları cihazlara yakından bakarak yeni şeyler öğrenmenin sevincini yaşadılar. Detaylı bir şekilde fakültenin laboratuvar ve kliniklerinde zaman geçiren öğrencilere Üniversitemiz Rektörlüğü tarafından da çeşitli hediyeler verildi.Gezi, günün anısına çekilen toplu fotoğraf ile sona erdi. 
Öğrencilerden Teknik Gezi haberi 26 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Eğitim kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1655 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle