OKULLARIMIZIN GÖRSEL EKSİKLİKLERİ GİDERİLİYOR

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi tarafından başlatılan proje kapsamında okulların g&ouml;rsel anlamda eksiklikleri gideriliyor.</strong>
OKULLARIMIZIN GÖRSEL EKSİKLİKLERİ GİDERİLİYOR
Geleceğimizi inşa edecek olan öğrencilerimizin eğitim gördüğü yerlerin güzelleşmesi için, Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkanı Doç Dr. Lütfü Savaş’ın talimatları üzerine okullar açılmadan önce düzenlemeler yapılmaya başlandı. Eğitim, spor gibi bütün sosyal alanlarda projelerini geliştiren Büyükşehir Belediyesi, eğitimle alakalı başlattığı proje kapsamında okul bahçelerinde bulunan ağaçların budanması, kaldırımlarına parke taşı döşenmesi ve boya yapılması gibi çalışmalar yaparak eğitim kurumlarının daha güzel bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. Hatay geneline yayılacak olan proje çerçevesinde Fen İşleri ve Park Bahçe Dairesi başkanlığı tarafından İskenderun, Arsuz, ve Belen ilçelerinde toplam 10 okulda park ve bahçe onarımı gibi çalışmalar yapılarak proje tamamlanmış olup 20 bin metre kare parke döşenmiştir. Projenin gidişatını yakından takip eden HBB Bölge Koordinatörü Ahmet Serhat Beydilli ve 3. Bölge Zabıta Şube Müdürü Ahmet Keskin, görevli personellerden proje hakkında bilgi alışverişi yaparak çalışmaları yerinde inceledi.
OKULLARIMIZIN GÖRSEL EKSİKLİKLERİ GİDERİLİYOR haberi 18 Eyl 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Eğitim kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1445 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle