OKUMA BAYRAMI ETKİNLİĞİ

              Uzun ve yorucu bir eğitim ve öğretim yılının sonunda Cengiz Topel İlkokulu  1-A sınıfı öğrencileri okuma sevincini Antakya Belediyesi Oda Tiyatrosunda düzenledikleri proğramla aileleriyle birlikte kutladılar.


OKUMA BAYRAMI ETKİNLİĞİ

   Antakya Belediyesi Oda Tiyatrosunda velilerin ve öğrencilerin yoğun katılımıyla gerçekleşen okuma bayramında   1-A sınıfı öğrencileri öğretmenleri Süleyman Taş'ın hazırladığı proğramda hünerlerini sergilediler.Çeşitli oyunlar, skeçler, şiirler, hacivat ve karagöz gösterisi ve kına gecesi ile geçen proğramda öğrenciler sergiledikleri performansla izleyicilere keyifli ve coşkulu anlar yaşattı. 1-A sınıf öğretmeni süleyman Taş " Yaklaşık sekiz ay önce çocuklarınızı büyük bir hevesle ve heyecanla bize emanet ettiniz, aynı heyacanı bende yaşıyordum.. Çocuklarımız bir yıl boyunca çalıştı emek etti  okumayı ve yazmayı öğrendiler. Bu gün burada velilerin huzurunda okumalarıyla ve yaptıklarıyla bir özgüven duygusuyla gerçekleştirdikleri bu etkinlikte kendilerini kanıtladılar. Çocuklarımızın bu noktaya gelmesinde velilerimizin de büyük emekleri vardır, öğrencilerimi ve velilerini kutluyorum" dedi.

OKUMA BAYRAMI ETKİNLİĞİ haberi 11 Haziran 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Eğitim kategorisine Hatay tarafından  12700 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle