ÖZEL DEFNEOKULLARINDA BİLİM VE KÜLTÜR PANAYIRI

Özel Defne Koleji’nde 12 Haziran 2019 tarihinde “Bilim ve Kültür Panayırı “ düzenlendi. Açılış konuşmasını İlkokul ve Ortaokullar Müdürü Soner ESKİOCAK’ ın yaptığı panayıra İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Mustafa KARASU, Fahrettin ÖVER ve teftiş Kurul Başkanı Ahmet BAYAR, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Şevket HELVACI ve Teftiş Kurul Başkan Yardımcısı Halil SARI, Antakya İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Salih ÖZGÜNve Şube Müdürü Ahmet ŞANAL ile çok sayıda veli, öğrenci ve misafir katıldı.
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
ÖZEL DEFNEOKULLARINDA BİLİM VE KÜLTÜR PANAYIRI

Yaptığı konuşmada öğrencilerin yıl boyunca edindiği bilgi, beceri ve yeteneklerini kullanarak bilimsel yolla problem çözme yeteneklerini, bilgiyi üretmeyi, çoğaltmayı hedeflediklerini belirten Soner ESKİOCAK, bu şenliğin okulumuzda ilk kez yapıldığını ve gelecek yıllarda da yapılmaya devam edeceğini ifade etti. Rehberlik ve Danışma Servisi BaşkanıAydoğan ARI yaparak yaşayarak öğrenmenin etkili olduğunu ifade ederek öğrencilerin böyle projelere teşvik edilmesi gerektiğine değindi.

Açılış kurdelesinin kesilmesiyle başlayan panayır, hazırlanan ürünlerin sergilenip sunulmasıyla devam etti. Büyükşehir Başkan Vekili’nin de ziyarette bulunduğu panayır, eğlenceli ve heyecanlı anlara sahne oldu.

ÖZEL DEFNEOKULLARINDA BİLİM VE KÜLTÜR PANAYIRI haberi 15 Haziran 2019 13:23 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Eğitim kategorisine Hatay Hatay Merkez muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından Kolejler sektörüne eklenmiş olup 70 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle
Muhabir Hatice Ekmekçi tarafından hazırlanan ÖZEL DEFNEOKULLARINDA BİLİM VE KÜLTÜR PANAYIRI haberi, Hatay Hatay Merkez Eğitim Haberleri hatay ili hatay-merkez ilçesi mahallesinde Eğitim kategorisinde yer almakta olup 2019 yılı içerisinde 70 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Hatay+Hatay+Merkez+Eğitim+Haberleri Firma+Rehberim+Haberidir!