REKTÖR KAYA NIN CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

 Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün liderliğinde milletimizin azmiyle yürütülen Milli Mücadele’nin ardından Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulması, Türk ve dünya tarihinin önemli olaylarından biridir. 
REKTÖR KAYA NIN CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI
Yüce Milletimiz tarihi boyunca bağımsız, özgür bir devlet olarak yaşamaya  yüksek bir değer vermiş, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olma kararıyla Cumhuriyet yönetimini kendisi için ideal yönetim şekli olarak seçmiştir.Sahip olduğumuz vatan sevgisi ve özgürlük aşkı, birlik ve beraberlik ruhu dün olduğu gibi bugün de bütün canlılığıyla devam etmektedir. Son günlerde görülen ve ülkemizin huzurunu bozmayı amaçlayan çabalar hiçbir zaman başarıya ulaşamayacak, devletimiz ve milletimiz daha mutlu günlere doğru inanç ve güvenle ilerlemeye devam edecektir.Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetin 92. yıldönümünde, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi şahsım ve Üniversitem adına saygı ve minnetle anıyor, saygılarımı sunuyorum.
 
Prof. Dr. Hasan KAYA
           Rektör
REKTÖR KAYA NIN CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI haberi 29 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Eğitim kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1310 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle