REYHANLI YA FAKÜLTE İSTEGİ

Reyhanlı Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Ahmet Doğru ve yönetim kurulu üyeleri Kaymakam Yusuf Güler'i ziyaret etti.
REYHANLI YA FAKÜLTE İSTEGİ
   Dernek Başkanı Doğru, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada ilçenin gelişmesi için projeler hazırladıklarını, bunları yetkili kurum ve kuruluşlara götürerek yaşama geçirilmesini sağladıklarını söyledi.
     İlçede tarım ve hayvancılığın iyi konumda olduğunu, bunun bilimsel yapılması gerektiğini ifade eden Doğru, Kaymakam Güler'den ilçeye veterinerlik ve ziraat fakültesi getirilmesi için destek istedi.
     Kaymakam Güler, ülkemizin şartları ve bölgenin tarımsal dinamikleri baz alınarak ve mevcut potansiyeli değerlendirmek için ziraat ve veterinerlik fakültesinin ilçeye getirilmesi için Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Rektörü Hüsnü Salih Güder'i ziyaret edeceğini belirtti.
     İlçenin bu isteğini karşılayacak mevcut donanımları barındırdığını ifade eden Güler, ''ilçe halkı el ele verirse aşamayacağı engel yok'' dedi.
 
REYHANLI YA FAKÜLTE İSTEGİ haberi 04 Nisan 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Eğitim kategorisine Hatay tarafından  19275 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle