TÜBİTAK PROJE YARIŞMASI

Reyhanlı Milli Eğitim Müdürü Muharrem Keleşoğlu, Reyhanlı Öğretmen Lisesi'nde eğitim gören iki öğrencinin hazırladığı projenin kenti temsil edeceğini belirtti.
TÜBİTAK PROJE YARIŞMASI
  Keleşoğlu, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) tarafın düzenlenen Ortaöğretim Öğrencileri Arası Proje Yarışması kapsamında projeleri kabul gören öğrencileri kabul ederek, tebrik etti.
     ''Sosyoloji'' konulu projeleri kabul gören Kevser Kulu ve Sümeyye Elçi'nin projesinin 88 başvuru arasından seçildiğini ifade eden Keleşoğlu, ''Öğrencilerimizin hazırladığı proje 31 Mart tarihine kadar Adana'da düzenlenecek Orta Öğretim Öğrencileri Arası Proje Yarışması'nda kentimizi temsil edecek'' diye konuştu.
     TÜBİTAK tarafından iki öğrenciye bin 500 TL ile Cumhuriyet altını verileceğini belirten Keleşoğlu, ilçede eğitimin kalitesinin her geçen gün daha da arttığını kaydetti.
     Daha sonra Keleşoğlu iki öğrenciye kitap ile MP3 çalar hediye etti.
TÜBİTAK PROJE YARIŞMASI haberi 01 Mart 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Eğitim kategorisine Hatay tarafından  23400 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle