YAYLADAĞI MYO MÜDÜRÜ DEĞİŞTİ

MKÜ REKTÖRÜ PROF. DR. GÜDER: -''İLÇENİN KALKINMASI İÇİN OLANAKLARIMIZI SEFERBER EDECEĞİZ''
YAYLADAĞI MYO MÜDÜRÜ DEĞİŞTİ
Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güler, Yayladağı ilçesinin kalkınması için tüm olanakları seferler edeceğini söyledi.
     Güder, Yayladağı Meslek Yüksek Okulu'nu (MYO) ziyaret ederek, devir teslim törenine katıldı.
     Rektör atanmasından sonra bazı değişikliğe gittiğini belirten Güder, ''MKÜ'de görevli tüm arkadaşlar üniversiteye önemli katkı sağlıyorlar. Bazı değişikliklere gerek duyduk. Yeni kan değişikliği her zaman yararlıdır'' dedi.
     Üniversitelerin bulunduğu ilçe ve şehirlere katkı değer kazandırdıklarını belirten Güder, şöyle devam etti:
     ''10 Kasım 2010 tarihinde rektör olarak atandım. Bazı birim müdürlerine plaket vererek hizmetlerinden dolayı teşekkür ettik. Yayladağı'nda da önemli hizmetler yapan Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Korkmaz'ın yerine Yrd. Doç. Dr. Ali Galip Önal'ın atanmasını uygun bulduk. Öğrencilerin konaklama, beslenme ve diğer sorunlarının çözümü için gereken her kapıyı çalacağız. İlçenin kalkınması için de olanaklarımızı seferber edeceğiz.''
     Güder, Yayladağı Kaymakam Vekili ve Altınözü Kaymakamı Ali Arslantaş ile Yayladağı Belediye Başkanı Mustafa Kemal Dağıstanlı'yı ziyaret ederek ilçedeki tüm etkinliklere destek vereceğini söyledi.
     Atıl durumda bulunan TEKEL binasının MKÜ'ye devri için yapılan başvuruyu değerlendireceklerini ifade eden Güder, Meslek Yüksek Okulu'na yeni bölümler açacaklarını da sözlerini ekledi.