Antalya bayraklarla donatıldı

<span style="font-size:14px"><strong>B&uuml;y&uuml;kşehir Belediye Başkanı Menderes T&uuml;rel&rsquo;in talimatı ile Antalya&rsquo;nın d&ouml;rt bir yanı dev bayraklar ile donatıldı. Antalya semalarında dalgalanan dev bayraklar ter&ouml;re ve &uuml;lkemizi kaos ortamına s&uuml;r&uuml;klemek isteyenlere verilmiş en g&uuml;zel cevap olarak nitelendirildi.</strong></span>
Antalya bayraklarla donatıldı

Yaptığı açıklamalar ile teröre karşı ortak tutum geliştirilmesini isteyen, ülkemizin içine çekilmek istendiği kaos ortamına karşı halka sürekli itidal çağrısı yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalya sokaklarını birlik ve beraberliğimizin simgesi olan Türk Bayrakları ile donattı. Türel, gerek sosyal medya, gerek telefon, gerekse belediyeye gelerek bayraklama talebinde bulunan Antalyalılara kayıtsız kalmadı. Çallı, Migros, Cumhuriyet Meydanı ve Otogar Kavşağı gibi şehrin ana arterlerine asılan dev bayraklar kısa süre içinde günün konusu oldu.Sosyal Paylaşım ağlarında kullanıcılar tarafından büyük ilgi gören dev bayraklar beğeni ile karşılandı. Kullanıcılar Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e göstermiş olduğu hassasiyetten ötürü teşekkür etti. Şanlı bayrağımız terör örgütlerine ve Türkiye’de kaos ortamı oluşturmak isteyen çevrelere verilmiş en güzel cevap olarak nitelendirildi.

Antalya bayraklarla donatıldı haberi 15 Eyl 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Genel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1500 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle