İŞTE GERÇEKLER

     Vatan yazarı Murat Çelik, bugünkü yazısında istihbarat birimlerinin eline ulaşan bir bilgiyi paylaştı.
İŞTE GERÇEKLER

Okuyunca inanamayacaksınız!

 

DÜZENEK KURMA EĞİTİMİ
Doktor tarafından listeye alınan PKK'lılara önce el yapımı patlayıcı ve düzenek kurma eğitimi verildi. Ardından 'bu çok özel ve ayrıcalıklı göreve seçilme onurunu kazandıkları' (!) şeklindeki psikolojik yönlendirme ve birer 'ölümsüz kahraman' (!) olacakları vaadiyle Türkiye sınırları içindeki kamplara gönderildiler. Oralardan da, metropollere...

İntihar saldırıların büyük çoğunluğunu işte 'o doktor'un Kuzey Irak'taki kamplardan topladığı, ruh sağlığı yerinde olmayan bu teröristler gerçekleştiriyor.


ÖLÜM MAKİNESİNE DÖNÜŞÜYORLAR

Kimi şizofren, kimi de - normal insanlardan ayırt edilmesi çok zor olan - paranoyak şizofren eğilimlere sahip olan ve aslında tedaviye ihtiyacı olan bu kişiler, terör örgütünün bu korkunç planının sonunda birer ölüm makinesine dönüştürülüyor. Vücutlarına bağladıkları patlayıcıların pimini çekip hem kendi hayatlarından oluyorlar hem birçok masum insanın canına kıyıyorlar.

Örgütün, 'canlı bomba' eylemleri için öncelikle psikolojik rahatsızlığı bulunan mensuplarını seçmesinin nedeni açık: Özellikle şizofreni hastaları ya da şizofren eğilimleri bulunanların, bu saldırı yöntemine ikna edilmesi, sağlıklı beyinlere oranla çok daha kolay.
İŞTE GERÇEKLER haberi  tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Genel kategorisine Hatay tarafından  154275 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle
Beğendiniz mi?
Okunma
Tarih
Kategori
Şehir
Kaynak