METEOROLOJİK UYARI

ANTALYA VE BURDUR ÇEVRELERİNDE YARIN ÖĞLEDEN SONRA KUVVETLİ YAĞIŞ ETKİLİ OLACAK -GÜNEY EGE, AKDENİZ, İÇ ANADOLU'NUN GÜNEYİ İLE ADIYAMAN, GAZİANTEP VE KİLİS'TE TOZ TAŞINIMI BEKLENİYOR
METEOROLOJİK UYARI
Antalya ve Burdur çevrelerinde yarın kuvvetli yağış, Güney Ege, Akdeniz, İç Anadolu'nun güneyi ile Adıyaman, Gaziantep ve Kilis'te ise toz taşınımının etkili olacağı bildirildi.
     Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğünden yapılan meteorolojik uyarıya göre, Antalya ve Burdur çevresinde yarın saat 18.00'e kadar kuvvetli yağış etkili olacak.
     Yetkililer, vatandaşların ani su baskınlarına ve yıldırım düşmesine karşı dikkatli olmasını istedi.
     Meteoroloji yetkilileri ayrıca, Güney Ege, Akdeniz, İç Anadolu'nun güneyi ile Adıyaman, Gaziantep ve Kilis'te ''toz taşınımının'' etkili olacağını bildirdi.
     Toz taşınımının yarın saat 18.00'e kadar etkili olması bekleniyor. Toz nedeniyle havanın kalitesinin düşeceği uyarısı yapıldı.
                    
 
 
 
METEOROLOJİK UYARI haberi 05 Mart 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Genel kategorisine Hatay tarafından  49125 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle