METEOROLOJİK UYARI

KUVVETLİ KARLA KARIŞIK YAĞMUR VE KAR YAĞIŞI BAZI BÖLGELERDE AKŞAM SAATLERİNE KADAR ETKİSİNİ SÜRDÜRECEK
METEOROLOJİK UYARI
 Kuvvetli karla karışık yağmur ve kar yağışı ile kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışın bazı bölgelerde akşam saatlerine kadar etkisini sürdürmesi bekleniyor.
     Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğünden yapılan meteorolojik uyarıya göre, Marmara'nın doğusu (İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Bilecik, Bursa, Yalova), İç Ege (Afyonkarahisar, Uşak, Kütahya), Batı Karadeniz (Bolu, Düzce, Zonguldak, Kastamonu, Karabük, Bartın) ile Isparta, Kahramanmaraş, Eskişehir, Ankara, Çankırı, Sivas, Ordu, Erzincan, Tunceli, Bingöl, Muş, Bitlis, Şırnak ve Hakkari çevrelerinde kuvvetli karla karışık yağmur ve kar yağışının akşam saatlerine kadar süreceği tahmin ediliyor. Mersin, Adana, Isparta, Osmaniye ve Hatay çevrelerinde ise kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışın etkili olacağı öngörülüyor.
     Vatandaşların ve ilgililerin, buzlanma ve don olayı ile ani sel, su baskını, yıldırım gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olmaları gerekiyor.
 
METEOROLOJİK UYARI haberi 08 Mart 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Genel kategorisine Hatay tarafından  66175 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle