METEOROLOJİK UYARI

 Marmara, kuzey Ege, orta ve doğu Karadeniz kıyıları ile Erzincan çevrelerinde kuvvetli rüzgar beklendiği bildirildi.
METEOROLOJİK UYARI
Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğünden yapılan meteorolojik uyarıda, yurdun çeşitli yerlerinde beklenen hava olaylarına karşı dikkatli olunması gerektiği belirtildi.
     Marmara, kuzey Ege, orta ve doğu Karadeniz kıyıları ile Erzincan çevrelerinde kuvvetli rüzgar beklendiği bildirilen uyarıda, deniz ulaşımında aksamalara ve soba zehirlemeleri gibi diğer olumsuzluklara karşı gerekli önlemlerin alınması gerektiği vurgulandı.
     Doğu bölgelerinde ise sıcaklık artışlarına bağlı ani kar erimeleri görülebileceğine dikkat çekilen uyarıda, su baskını, ani sel ve çığa karşı dikkatli olunması gerektiği kaydedildi. Uyarıda, doğu Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu Bölgesi'nde eğimin fazla olduğu dik yamaçlarda muhtemel çığ riski bulunduğu bildirildi.
     Uyarıya göre, şiddetli rüzgar yarın doğu Karadeniz'de, çarşambaya kadar kuzey Ege'de, perşembeye kadar ise güney Ege'de etkili olması bekleniyor.
 
METEOROLOJİK UYARI haberi 21 Mart 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Genel kategorisine Hatay tarafından  72875 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle