METEOROLOJİK UYARI

MARMARA İLE İZMİR, AYDIN, MUĞLA, MANİSA, DENİZLİ, UŞAK, KÜTAHYA, ANTALYA, ISPARTA VE ESKİŞEHİR ÇEVRELERİNDE KUVVETLİ YAĞIŞ BEKLENİYOR -GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ GENELİNDE RÜZGARLA BİRLİKTE TOZ TAŞINIMI BEKLENİYOR
METEOROLOJİK UYARI
Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğünden yapılan ''Meteorolojik Uyarı'' da Marmara Bölgesi ile İzmir, Aydın, Muğla, Manisa, Denizli, Uşak, Kütahya, Antalya, Isparta ve Eskişehir çevrelerinde yarın sabah saatlerinden itibaren başlayacak yağmurun akşam saatlerine kadar etkili olmasının beklendiği bildirildi.
     Vatandaşların ve ilgililerin, su baskını, sel ve yıldırım gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olmaları uyarısında bulunuldu.
     Öte yandan, yarın öğle saatlerinde Güneydoğu Anadolu Bölgesi genelinde güney ve güneybatı yönlerden zaman zaman kuvvetli rüzgarla birlikte toz taşınımı bekleniyor.
METEOROLOJİK UYARI haberi 14 Nisan 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Genel kategorisine Hatay tarafından  69620 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle