Şehit Polisler Gözyaşlarıyla Uğurlandı

<span style="background-color:rgb(252, 252, 252); color:rgb(69, 69, 69); font-family:century gothic,arial; font-size:15px">Adana&#39;nın Pozantı il&ccedil;esinde ter&ouml;ristlerin emniyet m&uuml;d&uuml;rl&uuml;ğ&uuml;ne d&uuml;zenlediği saldırıda şehit olan polis memurları i&ccedil;in t&ouml;ren d&uuml;zenlendi.</span>
Şehit Polisler Gözyaşlarıyla Uğurlandı
Cenazeler araçtan indirildikten sonra meslektaşlarının omuzlarında Türk bayrağına sarılı tabutlar tören alanına getirildi. Bu sırada şehidin eşi Pınar İpek, gözyaşları arasında sarıldığı tabutu öptü.Şehidin 2 aylık bebeği Asya'yı bir kadın polis kucağına alarak baktı. Şehidin yakınlarının feryatları karşısında kadın polis de gözyaşlarını tutamadı.4 yaşındaki kızı Göksu ise bir akrabasını kucağında babasının tabutunun başına getirildi. Şehidin küçük kızı tabutu öpüp ağladı.Şehit polis memuru Serdar Kazar'ın annesi Hatice Kazar da tabut başına gelerek tabuta sarılıp gözyaşına boğuldu, baygınlık geçirdi.Amcası Yusuf Kazar ise yeğeninin fotoğrafına alnını koyup gözyaşlarına boğuldu.Daha sonra Adana Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, Vali Mustafa Büyük birer konuşma yaptı.Büyük ve Zeybek, saldırıya karşı polislerin kahramanca karşılık verdiğini teröristleri öldürüp kendilerinin de şehit olduğunu anlattı. Büyük ve Zeybek şehitlerin yakınlarını ve Türk milletine başsağlığı diledi, birlik beraberlik mesajı verdiler.Dualar okunduktan sonra cenazelerden biri ambulans ile diğeri cenaze aracıya konuldu. İsa ipek cenazesi toprağa verilmek üzere Ceyhan'ın Başörün Köyü'nde Serdar Kazar'ın cenazesi ise Buruk Mezarlığına götürüldü.
Şehit Polisler Gözyaşlarıyla Uğurlandı haberi 31 Temmuz 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Genel kategorisine Hatay muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  1790 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle