Şehit Ünal son yolculuğuna uğurlandı

<strong><span style="font-family:arial,helvetica,sans-serif">Adıyaman&#39;da g&uuml;venlik g&uuml;&ccedil;leriyle ter&ouml;r &ouml;rg&uuml;t&uuml; PKK mensupları arasında &ccedil;ıkan &ccedil;atışmada şehit olan jandarma uzman onbaşı M&uuml;sellim &Uuml;nal, i&ccedil;in ilk t&ouml;ren Adıyaman&#39;da d&uuml;zenlendi. Şehit &Uuml;nal t&ouml;renin ardından Kayseri&#39;nin Develi il&ccedil;esi Kulpak Mahallesi&#39;ndeki babaevine g&ouml;nderildi. Babası Yusuf &Uuml;nal, &quot;Allah&#39;ım bu nasıl acı, kimseye verme ya Rabbim b&ouml;yle bir acıyı. Oğlum ne yaptın kolumu kanadımı kırdın&quot; diyerek ağladı.</span></strong>
Şehit Ünal son yolculuğuna uğurlandı

Şehit Uzman Onbaşı Müsellim Ünal son yolculuğuna uğurlandı. Adıyaman'daki çatışmada şehit düşen Müsellim Ünal için ilk tören Adıyaman'da gerçekleşti. Törene Başbakan Ahmet Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu da katıldı. Ünal'ın naaşı helikopterle baba ocağı Kayseri'ye gönderildi.Cenaze töreninde konuşan Davutoğlu, "Milletimizin bu topraklardaki fertlerinin canlarını vermesiyle kadimleşmiştir. Bütün şehitlerimizi minnetle anıyorum. Allah yerlerini cennet eylesin. Şehitlerin akibeti bellidir, onların yeri cennettir. Peygamber Efendimizin yanı başıdır. Biz o makama ulaşmak için dua ederiz. Allah bizi şehitlerimizin yanında haşrolacak kadar hizmetlerde bulunmayı nasip etsin" dedi.

Şehit Ünal son yolculuğuna uğurlandı haberi 22 Temmuz 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Genel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  2945 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle