Trafik kazalarında ağır bilanço

Trafik kazalarında ağır bilanço
Trafik kazalarında ağır bilanço
Bayram tatilinin başladığı 27 Ağustos gününden bugüne kadar 121 kişi hayatını kaybetti, 820 kişi yaralandı.

ANKARA 

Tüm uyarılara ve alınan tedbirlere rağmen 9 günlük Ramazan Bayramı tatilinin sekizinci gününde yurt genelinde meydana gelen trafik kazalarında 12 kişi öldü, 160 kişi yaralandı.
Tatilin başladığı 27 Ağustos gününden bugüne kadar 121 kişi hayatını kaybetti, 820 kişi yaralandı.
Öte yandan, TEM otoyolunun Bolu Dağı kesiminde, Ankara-İstanbul yönündeki araç yoğunluğu ve meydana gelen trafik kazaları uzun  kuyruklar oluştu. TEM otoyolunun Ankara-İstanbul yönünde trafik yoğunluğu arttı.
TEM otoyolunun İstanbul-Ankara yönünde ise trafik normal olarak seyrediyor. Ankara-İstanbul yönünde sürücülerin aşırı hız, hatalı sollama ve yakın takip nedeniyle hasarlı kazalar meydana geldi. Kazalar otoyolda uzun araç kuyruklarına neden oldu. 
Bolu Emniyet Müdürlüğüne bağlı trafik ekipleri, otoyolun Ankara-İstanbul yönünde aşırı yoğunluk yaşandığını ve sabah saatlerinden itibaren artacağını kaydederek, sürücülerin, yakın takip, aşırı hız, hatalı sollama yapmamaları, araçlarına aşırı yük almamaları, yorgun, uykusuz, uzun süreli araç kullanmamaları, trafik kurallarına, işaretlerine ve işaretçilerine uymaları konusunda uyardı.
 
Trafik canavarı bayram dinlemedi

Trafik kazalarında ağır bilanço haberi 03 Eyl 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Genel kategorisine Hatay tarafından  124470 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle