TUR MİDİBÜSÜ BARAJA UÇTU

Kayseri'nin Yahyalı İlçesi'nde, Nevşehir'den geziye gelen öğretmen ve ailelerini taşıyan midibüs bugün Çamlıca-3 Baraj gölüne uçtu.
TUR MİDİBÜSÜ BARAJA UÇTU
Nevşehir'in Gülşehir İlçesi'ne bağlı Karacaşar Beldesi İlkokulu ile ilçe merkezindeki Sevim-Erdoğan Öz İlkokulu öğretmen ve aileleri, midibüsle Kayseri 'nin Yahyalı İlçesi'ndeki Kapuzbaşı Şelaleleri'ni gezmeye gitti. Geziye çıkanların bulunduğu Karacaşar Belde Belediyesi'ne ait 50 NC 057 plakalı midibüs, Kapuzbaşı'na giderken, Yeşilköy yakınlarında bugün saat 11.30'da Çamlıca-3 Baraj Gölü'ne uçtu.Kazanın duyulması ardından UMKE kurtarma ekipleri ve ambulanslar sevkedildi.
 13 ambulans ve 1 ambulans helikopter kaza bölgesine giderken, ilk bilgilere göre 6 kişi öldü, 24 kişi yaralandı.Valilikten yapılan açıklamaya göre midibüsün baraj suyuna uçması sonucu meydana gelen trafik kazasında, 8 kişi hayatını kaybetti, 24 kişi yaralandı. Kayıp olan 2 kişi de bulunduktan sonra aramaya son verildi.
TUR MİDİBÜSÜ BARAJA UÇTU haberi 01 Mayıs 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Genel kategorisine Hatay tarafından  115115 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle