ÇALIŞKAN MUHTAR

Hatay ın Antakya  ilçesine bağlı 21.bin nüfuslu kanatlı mahellesi  2014 mahelli idareler seçimlerinde kanatlı mahellesi muhtarı Ahmet abay seçildiği günden bu yana mahellesinde yoğun bir şekilde çalışıyor.
ÇALIŞKAN MUHTAR

Konuyla  ilgili açıklama yapan muhtar abay mahellemizin en büyük sıkıntıları sivrisinekle mücadele edilmesini  yurtman sokak hakkı dede bey sokak feyzi paşa caddelerinde asfalt sorunu yaşıyoruz. Buradan Antakya belediye başkanı sayın İsmail kimyeciden bu konuyla ilgili bizlere yardımcı olmasını istiyoruz diyen muhtar abay  göreve geldiyimden bu güne kadar muhtarlık binamızı sabah 8:30 akşam :17:30 kadar mahelle halkına hizmet veriyoruz.Muhtarlığımızda devlet daireleriyele vatandaş arasındındaki köprüyü sağlıyoruz. Seçimleride bizlere  destek veren mahelle halkımıza  sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum dedi.

 

ÇALIŞKAN MUHTAR haberi 01 Temmuz 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek İl İlçe Tanıtım kategorisine Hatay tarafından  7030 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle