Demokrat parti il başkanlığına Mahmut Ekmen getirildi

Geçtiğimiz gün parti binasında patililerle bir araya gelen eski Reyhanlı Belediye Başkanı Mahmut Ekmen geçtiğimiz ay hayatını kaybedeb il başkanı Ziver Adalıdan boşalan başkanlığa getirildi.
Demokrat parti il başkanlığına Mahmut Ekmen getirildi
Geçtiğimiz gün parti binasında patililerle bir araya gelen eski Reyhanlı Belediye Başkanı Mahmut Ekmen geçtiğimiz ay hayatını kaybedeb il başkanı Ziver Adalıdan boşalan başkanlığa getirildi. Parti binasında eski partililerle bir araya gelen Mahmut Ekmen, yaptığı aççıklamada bizler eski Demokratız partimizin genel başkanı bu görevi bana tevdi etti.
 Bende severek kabul ettim. diyen Başkan ekmen Daha sonra şu görüşlere yer verdi. Bir dönem Reyhanlı Belediye başkanlığı inşaat sektöründe yer aldım. bizler Hatay için varız. en güzel yarınlar çocuklarımızın emanet olacaktır. diyen ekmen sözlerine şöyle devam etti.  Demokrat parti olarak Hatay'ı 2015 seçimlerinde şaha kaldıracağız. Örgüt çalışmalarımızı hızla devam edeceğiz. Çok yakında ilçelerimize ziyaretler yapacağız. buradaki amacımız 2015 seçimlerinde Türkiye'mizi en iyi şekilde bir yere getirmeyi amaçlıyoruz. parti olarak. Ekmen daha sonra  malumunuz komşumuz Suriyedeki olayla Hatay'ımızı çok etkiledi. Oradan iç savaştan kaçan Suriyeli vatandaşlarımız bizlere sıkındılar.bizlerde onlara sahiplendik. Yüzyıllardır akrabalık bağlarımız var suriyelilerle temenni ediyorum ki en kısa sürede savaş biter onlarda kendi ülkelerine döner. Dolayısıyla bugün aramızda bulunan eski miilletvekillerimizden Betami Teke, Abdulkadir Akgöl bugün bizleri burada şereflendirdiler. Onlarada huzurunuzda bir kez daha teşekkür ediyorum. Basınla sık sık bir araya gelip toplantılar yapacağız. diyerek sözlerine ekledi.