ESKİ GAZETECİ İŞLETMECİ OLDU

Hatay'ın Samandağ İlçesinden uzun süre yerel gazetelerde gazetecilik yapan İsmail Şimşek, geçtiğimiz sene gazeteciliği bırakarak, kendine işletme açarak, Samandağ halkına hizet etmeye çalışıyor.
ESKİ GAZETECİ İŞLETMECİ OLDU
Gazeteci İsmail Şimşekle yaptığımız söyleşide öncelikle buraya gelmeniz için sizlere teşekkür ediyorum. Uzun yıllar zaman zaman birlikte çalıştık. Ben bu işi severek yaptım. Ama ekonomik sıkıntılar yaşadım. Onun için bu mesleği bıraktım. Yaklaşık 3 yıl Anadolu Ajansı Samandağ Temsilciliğini yürüttüm. İnanıyorum ki, bu görevlerimi en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştım diyen gazeteci İsmail Şimşek, daha sonra şu görüşlere yer verdi.
Samandağında yaklaşık 6 ay önce bu gördüğünüz işletmeyi açtım. Şu anki işlerim Ramazan olmasına ramen iyidir. Samandağ halkını en iyi şekilde hizmet verdiğime inanıyorum. diyen İsmail Şimşek, konuşmasının son bölümünde Hatay'daki meslektaşlarıma her iki cemiyet başkanını Samandağına çay içmeye davet ediyorum.Gazeteci arkadaşlarına selamlarını ileterek sözlerine kaydeti.