ANTAKYA'NIN YEREL LEZZETLERİNE YENİ MEKAN AÇILDI

 
Antikya işletme sahibi İhsan Aydeğer Antakya'nın en güzel lezzetlerini gelen müşterilere sunacaklarını söyledi.
ANTAKYA'NIN YEREL LEZZETLERİNE YENİ MEKAN AÇILDI
 
Aydeğer, DSİ Parkı'nda bulunan ''Antikya Antakya'nın Lezzetleri'' restoranının açılışında yaptığı konuşmada, Antakyalılara ve turistlere en iyi şekilde hizmet edecek en güzel mekanı açtıklarını, mekanın güzelliğinin yanında yemeklerin de çok güzel olacağını ileri sürdü.
     Antakya'nın en güzel yemeklerini konuklarına sunacaklarını kaydeden Aydeğer, ''Kurduğumuz 7 kişilik jüri ile müşterilere sunacağımız yemeklerin kalitesini belirlemeye çalıştık. Haftanın her günü müşteriler birbirinden farklı lezzetleri ikram etmek için her konuda hazırız. Açılacak mekan hem yerel halkın hem de turistlerin uğrayacağı ferah bir mekan olacak'' diye konuştu.
 
     Aydeğer, müşteriler verilecek hizmetin çok önemli olduğunu ifade ederek gelebilecek her türlü eleştiriye açık olduklarını ve bu eleştirileri değerlendirecek bir ekibin bu konular üzerinde çalışacaklarını söyledi.
     Her türlü toplu yemek, davet ve törenlere açık olduklarını belirten Aydeğer, her kesimden insanın rahatlıkla yemek yiyebileceği kaliteli ve ucuz bir işletme kurduklarını ifade etti.
     Açılışa, Vali Mehmet Celalettin Lekesiz, MHP Grup Başkanvekili ve Mersin Milletvekili Mehmet Şandır, AK Parti Hatay Milletvekili Adem Yeşildal, Antakya Belediye Başkan Vekili Serdar Güven, Antakya Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Kuseyri ve bir çok davetli katıldı.