ASİYE GÜN İNERKEN” KİTABI TANITILDI

Aalen Antakya Kültür Derneği bünyesinde Yaratıcı Yazarlık Atölyesinin Antakya ve Defneli 22 amatör yazarın günlerce yazı atölyesinde emek vererek ortaklaşa hazırladığı “Asiye Gün İnerken” adlı öykü seçkisinin tanıtımı Hatay Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleştirildi.
ASİYE GÜN İNERKEN” KİTABI TANITILDI
Hatay Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleşen toplantıda yüzlerce sanat dostu bir araya gelerek öykülerini okurlarla paylaştı. 20 yazarın 35 öyküsünden oluşan ve Aalen-Antakya Kültür Derneği Başkanı Mehmet Karasu ile Cemile Cerebin yayıma hazırladığı “Asiye Gün İnerken” kitabı, okuyuculara bir demet öykü sunarak edebi bir keyif sunuyor.Öykülerin üç ayrı tema içerdiği ve temaları her yazarın kendi kurguladığı öykülerin tanıtıldığı toplantıda konuşan Aalen-Antakya Kültür Derneği Başkanı Mehmet Karasu, edebiyata ve sanata desteğini esirgemeyen Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaşa teşekkür etti. Toplantıda ayrıca şair Bahri Loş “Çarem” adlı eserini ve Cemile Cereb “Bir Zamanlar Affan” adlı öykü kitaplarını edebiyatseverlere tanıttı. Yoğun ilgi gören kitap tanıtımı sonrasında okuyucular, yazarlara öyküleri hakkında daha detaylı sorular sorarak kitaplarını imzalattı. Tanıtım toplantısı düzenlenen kokteyl ile son buldu.
 
ASİYE GÜN İNERKEN” KİTABI TANITILDI haberi 05 Şubat 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Kültür Sanat kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  785 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle