BELEN HEM'İN YIL SONU SERGİSİ

 Belen Halk Eğitim Merkezi (HEM) Müdürlüğü'nce 2010-2011 Eğitim-Öğretim döneminde açılan kurslarda üretilen eserler Kanuni Sultan Süleyman Kervansarayı'nda açıldı.
BELEN HEM'İN YIL SONU SERGİSİ
  Açılışa, Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz'in eşi Zehra Lekesiz, Kaymakam Mehmet Öz, kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri ve Belen'li vatandaşların katıldı.
     HEM İlçe Müdürü Münir Aydın, Kaymakam Mehmet Öz'den büyük destek gördüklerini belirterek, ''Gerek örgün, gerekse yaygın eğitimde bizlere büyük destek sağlayan son 3 ay içerisinde kurslara 10 adet dikiş makinesi, kursların fiziki yapılarının iyileştirilmesi ve klima ile donatılması başta olmak üzere tüm ihtiyaçlarımız ile bire bir ilgilenen Kaymakam Mehmet Öz'e teşekkür ederiz'' dedi.
 
 

     Aydın, 2010-2011 eğitim-öğretim döneminde açılan 5 merkez, 4'ü köylerde olmak üzere 9 kurslarda üretilen el emeği ürünlerin sergileneceği ve serginin 2 gün süre ile açık olacağını kaydetti.
     Konuşmalardan sonra serginin açılış kurdelesini Kaymakam Öz ile eşi Suna Öz ve Vali Lekesiz'in eşi Zehra Lekesiz birlikte kestiler.