BİZİMKİLER TRAFİKTE ÇOCUK OYUNU TRAFİK KURALLARINI ÖĞRETCEK

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın kurulumunda büyük rol oynadığı; İnsan odaklı sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde gerçekleştirdiği aktiviteler ve sunduğu imkânlarla miniklerin öğretici en büyük eğlencesi, yetişkinlerin ise sanatsal zenginliği haline gelen HBB Şehir Tiyatrosu, eğitici ve öğretici oyunlarından birini daha geleceğimizin teminatı çocuklarla buluşturmaya hazırlanıyor.
BİZİMKİLER TRAFİKTE ÇOCUK OYUNU TRAFİK KURALLARINI ÖĞRETCEK
Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) Şehir Tiyatrosu’nun Jandarma Trafik ile ortak olarak yürüttüğü “Bizimkiler Trafikte” adlı çocuk oyununun prömiyeri Altınözü İlçesinde gerçekleştirilecek.Jandarma Trafik ile HBB Şehir Tiyatrosu’nun ortaklaşa yürüttüğü proje kapsamında miniklerle buluşturulacak olan eğitici ve bir o kadar da eğlenceli oyunda, çocukların trafik kurallarına uymaları ve trafikte daha dikkatli olmaları konularına değinilecek.22 Mart Salı günü saat 10.30 ile 14.00 saatlerinde Altınözü Atatürk İlköğretim Okulu’nda miniklerle buluşturulacak olan Adem Atar’ın yazdığı, HBB Şehir Tiyatrolarının başarılı sanatçısı Ali Gezgin’in yönettiği “Bizimkiler Trafikte” adlı oyunun yardımcı yönetmenliğini, yine HBB Şehir Tiyatrosu’nun başarılı sanatçısı Gamze Aşıkoğlu üstleniyor.Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, oyunun ücretsiz ve halka açık olduğu belirtildi.
 
 
 
BİZİMKİLER TRAFİKTE ÇOCUK OYUNU TRAFİK KURALLARINI ÖĞRETCEK haberi 22 Mart 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Kültür Sanat kategorisine tarafından  5870 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.