Cahide Sonku Müzikali 22 Ocak’ta Antakya’da

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(20, 24, 35); font-family:helvetica,arial,sans-serif; font-size:13px">Bir d&ouml;neme damgasını vurmuş sinema ve tiyatro oyuncusu, T&uuml;rkiye&#39;nin ilk kadın sinema y&ouml;netmeni Cahide Sonku&#39;nun yaşamını &ccedil;ağdaş bir m&uuml;zikal olarak sahneye taşıyan Tiyatro Keyfi prod&uuml;ksiyonu olan Cahide Sonku M&uuml;zikali 22 Ocak Cuma akşamı saat:20:00&rsquo;de Meclis K&uuml;lt&uuml;r ve Sanat Merkezinde sahne alacak. &#39;</span>
Cahide Sonku Müzikali 22 Ocak’ta Antakya’da
'Bataklı Damın Kızı Aysel' adlı 1935 yapımı filmle sinema yaşamına merhaba diyen Cahide Sonku'yu Nilüfer Açıkalın canlandıracağı müzikale ilginin yoğun belirtildi. Yapmış olduğu başarılı organizasyonlar ile takdir toplayan başarılı isim Mari Köşkeroğlu organizesi ile Antakya izleyicisiyle buluşacak olan müzikalin kapalı gişe oynanması bekleniyor. Çekmeceler filmindeki performansıyla Chelsea Film Festivali’nde ‘En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’ne layık görülen başarılı oyuncumuz Nilüfer Açıkalının 1 Ekim 2015 ‘te Borusan Oto Dolmabahçe Sahne’de başladığı oyun izleyicilerden tam not aldı. Gökhan Erarslan'ın kaleme aldığı Cahide Sonku Müzikalini usta yönetmen Kemal Başar yönetiyor.
Talip KÖLEOĞLU
Fotograflarla Hatay Editörü
        Şaşmaz Gazetesi
 
Cahide Sonku Müzikali 22 Ocak’ta Antakya’da haberi 21 Ocak 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Kültür Sanat kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  835 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle