Erzin Narenciye Festivalinde MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞİ

Hatay'ın Erzin ilçesinde ''2. Uluslararası Erzin Narenciye, Kültür ve Sanat Festivali'' kapsamında 19 Kasım Milli Piyango çekilişi gerçekleştirildi. En büyük ikramiye 266796 nolu bilete isabet etti.
Erzin Narenciye Festivalinde MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞİ
Cumhuriyet Meydanı'nda kurulan platformda yapılan 19 Kasım Milli Piyango çekilişinde önce amorti ve diğer çekilişler gerçekleştirildi. En sonunda en büyük ikramiye çekildi. Çekilişte, 1.5 milyon lira ikramiye Ankara'da satılan 266796 nolu tam bilete isabet etti. Çekilişte, toplam 4 milyon 326 bin lira ikramiye dağıtıldı.
     Bu sırada, vatandaşlar ellerinde Milli Piyango biletleriyle çekilişi heyecanla izlediler.
     Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü, çekilişlerden sorumlu daire başkanı Abdulkerim Kolat, festivalin çok iyi geçtiğini, yapılan çekilişle festivale renk kattıklarını, çekilişte bir aksama yaşanmadığını belirterek emeği ve hizmeti geçenlere teşekkür etti.
     Bu arada, yarın da çocuk tiyatrosu, narenciye panelinin yanı sıra Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası'nın konser vereceği festivalde, Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Halk Oyunları Topluluğu'nun gösteri sunacağı, Kenan Küpeli, Nilgün Kızılcı ve Ogün Sanlısoy'un konser vereceği de belirtildi.