HADİSE DÖRTYOLU SALLADI

Bu yıl ilk defa düzenlenen 1.Uluslararası İlk kurşun Dörtyol Kültür, Sanat ve Turunçgil festivalinin finali muhteşem hadise konseri ile son buldu. 
HADİSE DÖRTYOLU SALLADI

 Gündüz programında Dörtyol Belediyesi Musiki Derneği Çocuk korosu sahne aldı. Yaşları küçük ama yetenekleri büyük olan çocukların şarkılarına izleyiciler büyük bir coşkuyla eşlik ettiler.Gazi İlköğretim Okulu Çocuk Folklor grubunun gösterisi büyük beğeni kazandı. Festival alanının en göz alıcı yerinde yapılan folklor gösterisi seyirciler tarafından büyük bir ilgi ile izlendi.Lord Of The Music’in sahneye çıkmasıyla beraber başta Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin olmak üzere büyük izleyici kitlesi grup eşliğinde söylediği şarkılarla herkesi büyülediler. Çevre il ve ilçelerden de çok sayıda araçla Hadise’yi izlemeye gelen büyük bir izleyici kitlesi erken saatlerde festival alanını doldurdu.Yaklaşık 20 bin kişilik muhteşem izleyici kitlesi Hadise’yi izlemek için festival alanında buluştular. Hadise ile birlikte şarkılara eşlik eden izleyiciler, soğuğa rağmen Hadise’ye eşlik etmeye devam ettiler.Sahnede birbirinden özel parçaları seslendiren Hadise Dörtyol'a unutulmaz bir gece yaşattı.Konser sırasında Dörtyol Kaymakamı ve Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin, Hadise’ye çiçek ve plaket takdim ettiler.

HADİSE DÖRTYOLU SALLADI haberi 03 Ocak 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Kültür Sanat kategorisine Hatay tarafından  21405 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle