HATAY'DA SHÇEK'A ANLAMLI YARDIM

Hatay Korunmaya Muhtaç Çocukları Koruma Derneği tarafından geliri Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu'na (SHÇEK) verilmek üzere yemek düzenledi.
HATAY'DA SHÇEK'A ANLAMLI YARDIM
Ottoman Otel'de düzenlenen etkinlikte konuşan Hatay Korunmaya Muhtaç Çocukları Koruma Derneği Başkanı Gül Ergüner, bu tür faaliyeti gerçekleştirmekten dolayı mutlu olduklarını söyledi.
     İl Sosyal Hizmet ve Çocuk Esirgeme Kurumu (SHÇEK) Müdürü Mevlüt Aydın da konuşmasında kendilerine verilen görevi en iyi şekilde yerine getirme çabası içerisinde olduklarını belirtti.
     Aydın, 10 bin 400 engelli ailesine bakım ücreti ödediklerini, ayrıca 2 bin aileye nakdi yardım yaptıkları ifade ederek, kuruma maddi ve manevi katkıda bulunanlara teşekkür etti.
     Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından Altın Madalya ve Şiltle ödüllendirilmesine layık görülen Hatay Korunmaya Muhtaç Çocukları Koruma Derneği Başkanı Gül Ergüner'e ödüllünü Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü (MKÜ) Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder ve Antakya Belediye Başkan Yardımcısı Aytaç Kınay verdi.
     Etkinlikte Türk Sanat Müziği Sanatçısı Tuğçe Pala konser verdi.