İSKENDERUN’DA FATİH KISAPARMAK RÜZGARI

<span style="background-color:rgb(247, 247, 249); color:rgb(119, 119, 119); font-family:trebuchet ms,verdana,arial,sans-serif; font-size:16px">İskenderun Belediyesi tarafından d&uuml;zenlenen 5 Temmuz K&uuml;lt&uuml;r ve Turizm Festivali kapsamında sahne alan Fatih Kısaparmak konserine İskenderun halkı yoğun ilgi g&ouml;sterdi.</span>
İSKENDERUN’DA FATİH KISAPARMAK RÜZGARI
Atatürk Anıt Alanında yapılan halk konserine katılan binlerce vatandaş sanatçının türküleri eşliğinde doyasıya bir müzik gecesi yaşadılar. İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil Sahneye çıkarak günün anısına Fatih Kısaparmak’a çiçek ve plaket verdi. Burada duygularını ifade eden Belediye Başkanı Seyfi Dingil;”fatih kardeşimiz Türk halkının gönlünde yer etmiş büyük usta bir sanatçımız. Onun değerini biz biliyoruz. Bugün de gördük ki halkımız festivalimize sahip çıkarak sanatçımıza büyük ilgi göstermiştir. İskenderun halkı her şeyin en iyisini, en güzelini hak ediyor”dedi. İskenderun’da olmaktan dolayı mutluluğunu belirten Fatih Kısaparmak, İskenderun halkının kendisine gösterdiği ilgi ve desteğe layık olacağını söyledi. Anıt alanında bulunan gençler, Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e sevgi gösterisinde bulunarak, bu yıl kaliteli ve sevilen sanatçıları şehre getirdiği için teşekkür ettiler. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden konserde vatandaşların tüm isteklerini yerine getiren sanatçı, İskenderun’a tekrardan gelmek dileğiyle alkışlar arasında sahneden ayrıldı.
İSKENDERUN’DA FATİH KISAPARMAK RÜZGARI haberi 13 Temmuz 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Kültür Sanat kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1850 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle