KULAKLARIN PASINI SİLECEK KONSER

Sosyal ve kültürel etkinliklerin hemşehrileriyle buluşturulmasına özen gösteren ve toplumsal etkinlikler yönünden zengin bir kent oluşturulması yönünde çalışmalar gerçekleştiren Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, sanatseverlere unutamayacakları organizasyonlar sunuyor.
KULAKLARIN PASINI SİLECEK KONSER
Başkan Savaş, Hatay’ın sosyal anlamda gelişimine büyük katkılar sunan çalışmaların icra edilmesi noktasında HBB Kültür ve Sosyal işler Daire Başkanlığı bünyesinde çalışmalarını sürdüren Türk Müziği Korosu’nu vatandaşların beğenisine sunmaya hazırlanıyor.Şef O. Şükrü Bezirci yönetimindeki HBB Türk Müziği Korosu, doğudan batıya, kuzeyden güneye Anadolu’yu notalara döken en özel ve güzide eserlerini, 17 Mart 2016 Perşembe günü Serinyol Mahallesinde bulunan Mustafa Kemal Üniversitesi(MKÜ) Tayfur Sökmen Kampüsü Atatürk Konferans Salonu’nda 19:30- 23:00 saatleri arasında müzikseverlere ücretsiz olarak seslendirecek.Sunacağı eşsiz resital ile kulakların pasını silmeye hazırlanan HBB Türk Müziği Korosu’nun dinletisine, tüm Hatay halkının davetli olduğu bildirildi.
KULAKLARIN PASINI SİLECEK KONSER haberi 15 Mart 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Kültür Sanat kategorisine tarafından  1435 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.