ÖZEL DEFNE HASTANESİ RESİM YARIŞMASI

Özel Defne Hastanesi Halkla İlişkiler Müdürü Pınar Rende, toplumsal sorumluluk anlayışı ile bir yandan küçük yaşta insanları hatırlamak, diğer yandan onların yeteneklerini ortaya çıkarmak istediklerini belirtti.
ÖZEL DEFNE HASTANESİ RESİM YARIŞMASI
   Rende, Vali Ürgen Parkı'ndaki ATSO-KAGİD Kitap Okuma Parkı'nda üçüncüsü düzenlenen ''Hayalimdeki Dünya'' konulu resim yarışmasını ödül töreninde yaptığı konuşmada, bu yıl düzenlenen yarışmaya binden fazla resim gönderildiğini belirtti.
 
     Resim yarışmasının anaokulu ve ilköğretim öğrencileri arsında, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında yapıldığını belirten Rende, çocukların yeteneklerini ortaya çıkarmayı hedeflediklerini, ayrıca yarışmanın jüri üyeliklerini Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim görevlileri, Yrd. Doç. Dr. Adem Çelik, Abdurrahman Eren ve Gökhan Maraşlıoğlu'nun üstlendiğini ifade etti.
     Yarışmada ilk üçe giren Duygu sayılı, Sıla Tatlı ve Hayat Dinç'in ödüllerini İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Halil Sanlı verdi.
     Ayrıca yarışma kapsamında 17 öğrencinin yanı sıra yarışmaya resim yollayan dört engelli öğrenciye de mansiyon ödülü verildi.