PTT'NİN 170. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ

PTT HATAY BAŞMÜDÜRÜ DURSUN: ''KURUMUMUZUN BAŞARILARI TESADÜF DEĞİL, KOLEKTİF ÇALIŞMA VE GÖNÜL BİRLİĞİNİN ÜRÜNÜ'' 
PTT'NİN 170. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ
Hatay PTT Başmüdürü Şükrü Dursun, kurumun başarılarının tesadüf değil, kolektif çalışma ve gönül birliğinin ürünü olduğunu söyledi.
     Dursun, PTT'nin kuruluşunun 170. yıl dönümü dolayısıyla kurum yöneticileriyle birlikte Atatürk Anıtı'na çelenk koydu, saygı duruşundu bulundu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından, makamında basın açıklaması yaptı.
     Gerçekleştirilen çalışmalar neticesinde PTT şubelerinde birçok işlemin aynı anda yapıldığını belirten Dursun, şöyle konuştu:
     ''Şubelerimiz emeklilere anlaşmalı bankalar ile kredi verebilecek durumda. Artık sadece mektup atma ya da para transferi yapılmıyor, fatura ödeme, banka borçları gibi birçok dalda hizmet verebiliyoruz. Kurumumuzun başarıları tesadüf değil, kolektif çalışma ve gönül birliğinin ürünü. Hizmetlerini bu bilinçle sunmayı kendine ilke edinmiş olana kuruluşumuz, her kademedeki personelinin fedakar çalışmalarıyla çağın gereklerini yerine getirme gayreti içerisinde. Yakın bir zaman önce başlattığımız değişim, dönüşüm ve gelişim hamlesi çerçevesinde her kademedeki personelin özverili çalışmaları ile bu yıl ve bundan sonraki yıllarda da daha da hızlı bir şekilde devam edecek.''
     Dursun, PTT Hatay Başmüdürlüğünün geçen yıl elde ettiği 6 milyon 204 bin liralık geliri, bu yıl itibariyle 7 milyon 402 liraya yükselttiklerini kaydetti.