1 KASIM DÖNÜM NOKTASI OLACAK

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:calibri,sans-serif; font-size:15px">Ak Parti Hatay Milletvekili Adem Yeşildal, 1 Kasım se&ccedil;imleri i&ccedil;in yaptığı ziyaretlere aralıksız devam ediyor.&nbsp;</span>
1 KASIM DÖNÜM NOKTASI OLACAK

Yeşildal seçim ziyaretleri kapsamında Narlıca Mahallesi’nde mahallenin ileri gelenleri ve Narlıca Kooperatifi üyeleriyle bir araya geldi. Narlıca’nın son yıllarda ülkemize gelen Suriyelilere ev sahipliği yaptığına değinen Yeşildal, Narlıca’daki birlikte yaşama ortamının tüm Türkiye’ye örnek olması gerektiğini söyledi.Narlıca sakinlerine Suriyelilere yaptıkları misafirperverlikten dolayı teşekkür eden Yeşildal; “Vatanlarını terk edip bizlere sığınan Suriyeli kardeşlerimize çok büyük bir kardeşlik örneği sergileyerek sahip çıktınız. Yıllardır bu kardeşlerimizi evlerinizde mahallelerinizde ağırlıyorsunuz. Sizlere bu konuda minnettarız. Umarım sizin gösterdiğiniz ilgi ve alaka tüm Türkiye’ye örnek olur.”dedi.1 Kasım seçimlerinin ülkemizin geleceği için önemli bir dönüm noktası olacağını söyleyen Yeşildal; “1 Kasım seçimleri çok önemli, çünkü seçimlerde alınacak başarılı bir sonuç ülkemizde yeniden huzur, kardeşlik ve barış ortamının sağlanmasına katkıda bulunacak. Bu nedenle sizlerden ricam seçimlerde oy kullanırken ülkenin geleceğini düşünerek oylarınızı kullanmanız. Unutmayın kullanacağız her bir oy bu ülkenin geleceği için çok fazla önem arzediyor.”şeklinde konuştu.Gerçekleştirilen toplantıya Adem Yeşildal’ın yanı sıra Ak Parti Antakya İlçe Başkanı Emrullah Gülen, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Tevfik Fazlı Doğan, Antakya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Aziz Fatih Yılmaz ile Narlıca Mahalle sakinleri katıldı.

1 KASIM DÖNÜM NOKTASI OLACAK haberi 19 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Politika kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1710 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle