19 Mayıs Şenlikleri Belen’de ilk olacak

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(51, 51, 51); font-family:droid sans,arial,verdana,sans-serif; font-size:13px">Chp Belen Gen&ccedil;lik Kolları y&ouml;netimi se&ccedil;ime sayılı g&uuml;nler kala &ccedil;alışmalarına hız verdi. Kendi i&ccedil;inde komisyonlar kurarak g&ouml;rev dağılımına gittiklerini ifade eden Başkan &Ccedil;er&ccedil;ikaya; &ldquo;ekip olarak hepimiz &ccedil;alışıyoruz.</span>
19 Mayıs Şenlikleri Belen’de ilk olacak
Bazı arkadaşlar gündüz çalışıyorlar bazıları ise vardiyalı çalışıyorlar. Ona göre komisyonlar kurup görevlendirme yaptık. Yani gençlik kolları hem gece hem gündüz çalışıyor. Bayrak asma, afiş çalışmaları, ev ziyaretleri, mitingler ve seçim büromuzun rutin işleri. Ekibimin yükü ağır. İlçe Teşkilatı ve Kadın Kolları ile koordineli çalışıyoruz. Broşür dağıtma, seçim arabası anonsları ve esnaf gezmeleri. Önümüzde çok önemli bir gün var 19 Mayıs. Bu günde ilçe gençlik kolları ekibime çok iş düşüyor. Belen’de seçim büromuzun açılışı ve Fener Alayı yürüyüşü, 19 Mayıs Etkinlikleri çerçevesinde gerçekleşecek ve etkinlikler yerel sanatçı Fuat İnan’ın konseriyle akşam devam edecek. Bu tür bir 19 Mayıs etkinliği Belen’de ilk olacak.” dedi.
19 Mayıs Şenlikleri Belen’de ilk olacak haberi 18 Mayıs 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Politika kategorisine Hatay muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  3375 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle