ADALET BAKANI ERGİN:LAF SİYASETİ DEĞİL HİZMET YAPIYORUZ

ADALET BAKANI ERGİN HATAY'DA ''LAF SİYASETİ DEĞİL, İNSANLARIN SIKINTILARINI GİDERECEK HİZMETLER YAPIYORUZ''
ADALET BAKANI ERGİN:LAF SİYASETİ DEĞİL HİZMET YAPIYORUZ
Adalet Bakanı Sadullah Ergin, ''Laf siyaseti değil, insanların sıkıntılarını giderecek hizmetler yapıyoruz'' dedi.
     Ergin, Hatay'ın Samandağ ilçesinde katıldığı iftar yemeğinin ardından Yetimler Düğün Salonu'nda vatandaşlarla bir araya gelerek kentte yapılan projeler hakkında bilgi verdi.
     Samandağ'da siyaset konuşmak istemediğini ifade eden Ergin, Hatay'ın en güzel yerlerinden biri olan ilçede yer gösterilmesi halinde toplu konut yapacaklarını söyledi.
     İlçede yapımı devam eden çift yolun kısa süre sonra bitirileceğini vurgulayan Ergin, ''Laf siyaseti değil, insanların sıkıntılarını giderecek hizmetler yapıyoruz. İlçede Karaçay Barajı'nın inşaatı devam ediyor. 2,5 yıl gibi bir sürede içme suyunun yanı sıra sulamayla ilgili bir sıkıntı kalmayacak. Adliye sarayı için ödenek hazır, ancak yer gösterilmesini bekliyoruz'' diye konuştu.
     İlçeden oy istemediğini sadece yapılan hizmetlerle ilgili dua beklediğini ifade eden Ergin, ön yargıların terk edilerek, herkesin birbirini sevmesi gerektiğini dile getirdi.
     Bu arada, düğün salonuna girişte bir vatandaş, Bakan Ergin'i, referandumda ''hayır'' oyu kullanacağını belirterek protesto etti.
     Vatandaş, polislerin müdahalesiyle olay yerinden uzaklaştırıldı.