Adem Yeşildal sahalara indi‏

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:times new roman,serif; font-size:13.3333330154419px">AK Parti Hatay Milletvekili ve 1.sıra Milletvekili Adayı Adem Yeşildal se&ccedil;imler &ouml;ncesi saha &ccedil;alışmalarına başladı.&nbsp;</span>
Adem Yeşildal sahalara indi‏

Adem Yeşildal ve Ak Parti İl Başkanı Ahmet Atıç beraberindeki partililerle Yayladağı ve Altınözü ilçelerine ziyaretlerde bulunarak vatandaşlarla bir araya geldi.Seçim bölgesi Altınözü'nde ilk ziyaretlerini gerçekleştiren Adem Yeşildal, mahalle mahalle gezerek vatandaşların dertlerini dinledi. Altınözü halkının yoğun ilgi gösterdiği Yeşildal, halkın teveccühüne layık olmak için çalışmaya devam edeceğini söyledi.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın istediği 400 milletvekilini Meclis'e göndermek için çalıştıklarını hatırlatan Yeşildal, bu hedefe ulaşmak için herkesin desteğine ihtiyaç duyduklarını söyledi. Halkın desteğini arkasına alan Ak Parti'nin özelde Hatay, genelde ise Türkiye'ye 13 yılda çok büyük artı değer kazandırdığını vurgulayan Yeşildal, bu gelişim ve değişimin devamı için seçimlerde Ak Parti'nin tek başına iktidar olması gerektiğine değindi.Altınözü ziyaretinin ardından Yayladağı'na geçen Adem Yeşildal, burada ilçedeki muhtarlarla bir araya geldi. Muhtarlara mahallelerinin sorun ve sıkıntılarını soran Yeşildal, her zaman olduğu gibi yine sorunların çözümünü Ak Parti'nin sağlayacağını kaydetti. Muhtarların daha kaliteli hizmet için çalışmasını isteyen Adem Yeşildal, kaliteli hizmetlerin tek adresinin Ak Parti olduğuna değinerek, bu seçimde tek başına iktidar olacak bir Ak Parti'nin, tüm hizmetleri muhtarların emrine sunacağından emin olduğunu söyledi. Toplantıya katılan muhtarlarda seçimlerde Ak Parti'nin başarılı olacağına inandıklarını belirterek, Adem Yeşildal'a ziyareti için teşekkür ettiler.

 

Adem Yeşildal sahalara indi‏ haberi 23 Nisan 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Politika kategorisine Hatay tarafından  2700 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle