AK PARTİ ADAY ADAYI SOYLU NUN TOPLANTISI

AK Parti Hatay Milletvekili Aday Adayı Perihan Soylu ''Kadın elinin değdiği her yerde başarı beklemek mümkündür'' dedi.
AK PARTİ ADAY ADAYI SOYLU NUN TOPLANTISI
 Soylu, İleçe ve belde teşkilatlarına mensup kadın üyeler ile bazı kadın sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin katıldığı etkinlikte yaptığı konuşmada, son dönemde kadınların etkin olduğu sivil toplum kuruluşlarında artış olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
     Hatay' da da sivil toplum kuruluşlarında artış gözlendiğini, kurulan birçok derneklerde kadın yönetim kurullarının çokluğuna dikkati çeken Soylu, ''Dörtyol'unuzda da bu yönde bir artış gözlenmektedir artık kadının elinin değmediği bazı şeylerin başarılı olamayacağı anlaşılmaktadır, biz de bu olgudan yola çıkarak, Hem annelik, Hem eğitimcilik, hem de bir kadın olarak kendimizi bu hizmetlerin içinde görüyoruz, bölgemiz sanayi açısından gelecekte umut vaat etmektedir. Kadınlar artık sanayi alanlarında da görülüyor büyük haddehanelerin yönetimine gelebiliyor kadınlarımız her alanda görülebiliyor bizde bu çalışma ortamında siyasi alanda yer almak istiyoruz AK Parti iktidarı döneminde kadınlar daha fazla gündemde olmaktadır'' dedi.
     Kadınların sorunlarını da dinleyen Soylu, önümüzdeki günlerde beldelerde de kadınlara yönelik toplantılar yapacağını belirtti.
     Toplantıya AK Parti Kadınlar Kolu Başkanı Güzin Çıldır ile Eğitim -Bir-Sen yöneticileri de katıldı.