AK PARTİ HATAY İL BAŞKANI YEŞİLDAL:MİLLETİMİZ CHP MHP VE BDP TABLOSUNU UNUTMAYACAKTIR

AK PARTİ HATAY İL BAŞKANI YEŞİLDAL: -''MİLLETİMİZ 'HAYIR' CEPHESİNİ OLUŞTURAN CHP, MHP VE BDP TABLOSUNU UNUTMAYACAKTIR''
AK PARTİ HATAY İL BAŞKANI YEŞİLDAL:MİLLETİMİZ CHP MHP VE BDP TABLOSUNU UNUTMAYACAKTIR
AK Parti Hatay İl Başkanı Adem Yeşildal, CHP ve MHP İl başkanlarının referandum değerlendirmelerinde, partisine yönelik suçlamalara tepki göstererek, ''milletin, 'hayır' cephesini oluşturan CHP, MHP ve BDP tablosunu unutmayacağını'' belirterek.
     Yeşildal, yaptığı yazılı açıklamada, Hatay'daki yerel gazetelerdeki muhalefet partilerinin il başkanlarının referandum sonuçlarını değerlendiren beyanatlarını hayretle takip ettiklerini kaydetti.
     CHP il başkanının ''AK Parti sandığa gömüldü'' şeklindeki açıklamasının gerçeği yansıtmadığını belirten Yeşildal,''İl başkanının kendi ilçesi olan Altınözü ilçesinde yüzde 81'lik evet oyuyla sandığa gömüldüğü bir gerçektir'' ifadesini kullandı.
     MHP il başkanının ''boykotla BDP, AK Partiye örtülü destek verdi'' şeklindeki sözlerini de eleştirerek, açıklamasında, ''Milletimiz 'hayır' cephesini oluşturan CHP, MHP ve BDP tablosunu hiçbir zaman unutmayacaktır'' ifadelerine yer verdi.