AK PARTİ HATAY MİLLETVEKİLİ KARASAYAR:EVET OYLARI ÜLKEMİZE KATKI SAĞLAYACAK

AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, ''Evet oyları ülkemizin demokrasisi ve insanımızıngelişmesine katkı sağlayacak'' dedi.
AK PARTİ HATAY MİLLETVEKİLİ KARASAYAR:EVET OYLARI ÜLKEMİZE KATKI SAĞLAYACAK
Karasayar, partisinin İskenderun ilçe binasında düzenlediği basın toplantısında, referandumda halkın yüzde 58'lik desteğinin güveni ve buna paralel olarak da ekonomideki gelişmeyi de arttıracağını kaydetti.
     Demokrasideki gelişmenin ekonomideki sorunları da çözdüğünü anlatan Karasayar, ''Ekonomi ve demokrasi, atbaşı gidiyor. Aksi durumlarda da sorunlar yaşanıyor. Bu nedenle Türkiye referandumla çok ciddi kazanım elde etmiştir. Demokrasiye ve insanlarımızın hayat standardının gelişmesine katkı sunacaktır. Artık bu süreçten sonra Türkiye çok farklı olacak. Bu süreçten sonra yapılacak düzenlemeler daha hızlı sonuç verecektir. Bu başarı halkın, milletin başarısıdır'' dedi.
     Vatandaşların demokrasinin gelişmesi adına hazırlanan Anayasa değişikliğine destek verdiklerini belirten Karasayar, ''Evet oyları ülkemizin demokrasisi ve insanımızın gelişimine katkı sağlayacaktır'' diye konuştu.
     Toplantıda, AK Parti İlçe Başkanı Musa Kurşun ve yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu.