Ak Parti Hatay Milletvekili Karasayar Ve İlçe Yönetimi Kaymakam Su yu Ziyaret Etti

AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, 41 ilden büyük olduğunu belirttiği İskenderun'un çok farklı açılardan geliştiğini ve kabuğuna sığmadığını, ancak halen var olan bazı eksikliklerinin giderilmesine çalıştıklarını söyledi
Ak Parti Hatay Milletvekili Karasayar Ve İlçe Yönetimi Kaymakam Su yu Ziyaret Etti
Karasayar, partisinin ilçe Başkanı Musa Kurşun ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Kaymakam Ali İhsan Su'yu makamında ziyaret ederek, görevinde başarı dileğinde bulundu.
     Karasayar, ziyarette, ''Hızlı bir çalışmayla eksiklikleri kapatarak, mesafe alma zorunluluğu hissedip, bir noktaya getirdik. İskenderun olarak merkezi hüükümetten almamız gereken yatırımları çok kolay alıyoruz. Hazırlanan bazı projeleri de hayata geçirip, çok daha farklı bir kent konumuna getireceğiz. Biz, bu mücadeleyi daha önce hep beraber verdik, bundan sonra da elbirliğiyle yapacağız'' dedi.
     Kurşun da, ilçenin çabuk büyüyen, yaşayanlarının da bu büyümeye ayak uydurması gereken yer olduğunu belirterek, ''Bu şehri alıp götürecek kararlılıkta ve risk alacak yöneticilere ihtiyaç var'' dedi ve kentin yeni yerleşim alanlarına ihtiyacı bulunduğunu belirtti.
     Kaymakam Su ise, kapısının ve telefonlarının 24 saat açık olacağını belirtip, müsait olduğu müddetçe herkesle konuşup, görüşeceğini ifade etti. Su, ''Birlik ve beraberlik olduğu zaman ve herkes elini taşın altına soktuğu zaman İskenderun'un çok daha kolay kalkınmasını sağlarız'' diye konuştu.