AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI SOYLU DTSO YU ZİYARET ETTİ

 AK Parti Hatay Milletvekili Aday Adayı Perihan Soylu ''Bölgemiz sanayi açısından gelecekte umut vaat etmektedir bunun göstergeleri ortadadır'' dedi.
AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI SOYLU DTSO YU ZİYARET ETTİ
Soylu, Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) Başkanı Cemal Talay ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti. Soylu burada yaptığı konuşmada, Hatay'ın ekonomisinin büyük bölümünün ilçeden karşılanmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
     Türkiye'de 500 büyük şirketin 10 tanesinin Dörtyol'da olduğuna dikkati çeken Soylu, ''Oldukça modern ve çok amaçlı DTSO hizmet binasını üyelerinize ve Dörtyol'un hizmetine sunmuş bulunmaktasınız. Bilindiği gibi bölgemiz dev sanayi kuruluşlarına ev sahipliği yapmaktadır. Türkiye'de en büyük 500 şirket sıralandığında bölgemizde ki 10 şirketin bu sıralamada yer alıyor olması son derece sevindiricidir. Şuna inanıyoruz ki Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası Bölge ekonomisini yönlendiren önemli bir ticaret ve sanayi merkezi konumundadır. Bölgemiz sanayi açısından gelecekte umut vaat etmektedir. Ak Parti iktidarı döneminde ekonominin yansımaları ilçemizde de hissedilmiştir'' dedi.
     Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Cemal Talay ise kurumsal yapıyı güçlendirmek, üyelerimize çağdaş bir ortamda daha üstün bir hizmet sağlamak için, yeni hizmet binamızı üyelerimiz ve Dörtyol'un hizmetine sunmanın gururunu yaşadıklarını belirterek, Soylu'ya başarılar diledi.